Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

OS CHPH Domažlice

Aktuality

Pozvánka

na schůzi výboru OS CHPH Domažlice rozšířenou o předsedy MS Domažlice,

která se bude konat ve středu 30.1.2019

v 16.00 hod.

v hotelu Sádek - Díly

 

Program schůze :       

1.Zahájení výborové schůze 

2.Schválení programu výborové schůze 

3.Kontrola usnesení z poslední výborové schůze

4.Společné sestavení závodního plánu na rok 2019 

5.Pokladní zpráva

6.Organizační pokyny

7.Diskuse

8.Usnesení z výborové schůze

9.Závěr výborové schůze

 

    Účast všech členů výboru OS, předsedy RK a předsedů MS

                                           nutná!!!                                                                                                                 Předseda OS CHPH Domažlice

                                                                                                                                      Ivan Voneš

 

Vypouštěcí místa pro návrh závodního plánu

pro MS CHPH

na rok 2019

 

                                   Jindřichův Hradec               Dačice               Moravské Budějovice              Znojmo                Mikulov        

Horažďovice                          97                            137                             155                         180                   220

Sušice                                  108                           146                             167                          191                  230

Klatovy                                 127                           160                             186                         191                   251    

Starý Plzenec                       126                           157                             183                         211                   248

Příchovice                            127                           162                             188                         213                   253

Stod                                     143                           178                             202                          228                  267

Horšovský Týn                    154                           187                             214                          239                   279

 Kdyně                                 145                           178                             204                          231                  271

Postřekov                            162                           196                             223                          247                 287

Muťěnín                               169                           202                             229                          253                  293

 

Na střed  OS              136                  170                      180                      220             260

 

 

 

                                            Kámen                   Jihlava                    Třebíč                 Hustopeče

Horažďovice                           96                          137                        159                       224

Sušice                                   110                         155                         177                      236

Klatovy                                  124                         166                        189                      254

Starý Plzenec                        115                         155                        182                      249

Příchovice                             123                         164                         188                     255

Stod                                      136                         176                          202                    269

Horšovský Týn                      150                         191                         215                     281

 Kdyně                                   145                        187                         209                     275

Postřekov                              160                        202                         225                     291

Muťěnín                                 164                        206                        230                     295

 

Na střed OS                  132                 174                 198              263

 

 

                                                                           

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jednorázové heslo

do diskuzního fóra ČMS CHPH :

disdo05

 

 _________________________________________

         
 
 
 
 

 

Číslo účtu OS CHPH Domažlice

 

107 - 7480440217 / 0100

 

 

                     Návod platby pro MS CHPH
 
                    na účet OS CHPH Domažlice 
 
 
   Variabilní  symbol  :   číslo   MS CHPH
 
   Specifický symbol :  1 členské příspěvky
                                    2 časopis
                                    3 kroužky
                                    4 dlouhé tratě
                                    5 cena za počet košů - staří holubi
                                    6 cena za počet košů - holoubata
                                    7 příspěvek do OS CHPH Domažlice
 
                                           7a samostatný člen  1.000,-Kč
                                           7b další člen ze stejných souřadnic 100,-Kč
                                           7c tandem - TEAM   1.000,- Kč 
 
                                    8 ostatní
 
_____________________________________________
 

                                                       Předseda OS CHPH Domažlice

                                                                                                                                      Ivan Voneš

 

 

 

 

 

V neděli 27.12.2015 proběhlo v Plané

společné vyhodnocení závodní sezony 2015

OS CHPH Domažlice - OS CHPH Karlovy Vary

   Foto 1    Foto 2     Foto 3     Foto 4     Foto 5     Foto 6     Foto 7     Foto 8     Foto 9 

    Foto 10   Foto 11   Foto 12   Foto 13   Foto 14   Foto 15   Foto 16   Foto 17   Foto 18

    Foto 19   Foto 20   Foto 21   Foto 22   Foto 23   Foto 24   Foto 25   Foto 26   Foto 27  

. Závod:                                 Aßlar 

                                                         Neděle:  10.6.2018 

 

                         MS                                           příjezd               odjezd                     počet košů

       Mutěnín (Hostouň)            14:50      15:00               1

    Tachov                               15:40      15:50                     4

       Stod                                    16:40      16:50                         6

       Starý Plzenec                      17:20      17:30                         3

      Příchovice                       18:00      18:10                          6

    Klatovy                               18:50      19:00                      7

    Kdyně                                   19:30      19:40                        3 

   H. Týn (Draženov)                20:00      20:10                       3

     Postřekov                             20:20                                        9

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Tachov                                  16:50          17:00                           5

       Stod                                      17:50          18:00                              10

       Starý Plzenec                       18:30          18:40                               4   

      Příchovice                        19:10          19:20                               8

    Klatovy                                20:00          20:10                           8

    Kdyně                                   20:40          20:50                           3

   H. Týn (Draženov)            21:10          21:20                                4 

     Postřekov  (Mutěnín)          21:30                                               6

 

Tachov                             17:50               18:00                      2

    Horšovský Týn                                16:00                 3

       Stod                                  16:30               16:40                           4

       Starý Plzenec                    17:10                17:20                        3

      Příchovice                      17:50                 18:00                         4

    Klatovy                             18:40                18:50                     7

    Kdyně                                 19:20                 19:30                       3       

      Postřekov  Mutěnín       20:00                                           9 + 1

 
TOPlist